Kancelaria Adwokacka Magdalena Martowłos Bieniak Kępno Logo
Kancelaria Adwokacka Magdalena Martowłos Bieniak Kępno Logo
Adwokat Kępno

Wynagrodzenie

Wysokość wynagrodzenia za usługi adwokackie jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Klientem w oparciu o takie okoliczności jak: charakter sprawy, jej zawiłość, niezbędny nakład pracy adwokata czy też konieczność natychmiastowego podjęcia czynności.

W przypadku roszczeń pieniężnych wpływ na wysokość wynagrodzenia ma również kwota dochodzonego roszczenia co ma związek z ustawowymi regulacjami w zakresie minimalnego wynagrodzenia adwokatów.

W sprawach z zakresu odszkodowań możliwe jest ustalenie części wynagrodzenia w postaci prowizji od uzyskanej kwoty odszkodowania bądź zadośćuczynienia. Koszt wynagrodzenia adwokackiego może się ograniczyć do kosztu związanego z uzyskaną poradą prawną jak również do wynagrodzenia za przyjęcie sprawy do kompleksowego prowadzenia.

W Kancelarii Klient już na początku otrzymuje informację nie tylko o wysokości honorarium, ale również o wysokości pozostałych kosztów związanych ze sprawą takich jak konieczne do uiszczenia opłaty sądowe i kancelaryjne.

Kontakt

  • ul. Krótka 2, lok. 2 Kępno 63-600 woj, Wielkopolskie
  • Pon. – Pt. 9.00 – 16.00 (preferowany kontakt przed spotkaniem, godziny indywidualne akceptowalne)
    Sobota – po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania i godziny

    Kontakt adwokat kępno

    Adwokat Magdalena Martowłos-Bieniak – Kancelaria Adwokacka Kępno

    Kompleksowa i profesjonalna pomoc prawna – rozwód, prawo karne, odszkodowania, spadek, prawo rodzinne, podział majątku, zadośćuczynienia, prawo cywilne, prawo handlowe, windykacja i inne. Kancelaria Adwokacka zlokalizowana w Kępnie, świadczy pełną pomoc prawną dla klientów z miast Kępno, Ostrzeszów, Syców, Wieruszów i okolic. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie, zawsze dobierając zakres pomocy prawnej do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Skuteczna pomoc prawna dla klientów indywidualnych oraz firm z Kępna, Ostrzeszowa, Sycowa, Wieruszowa i okolic.