Kancelaria Adwokacka Magdalena Martowłos Bieniak Kępno Logo
Kancelaria Adwokacka Magdalena Martowłos Bieniak Kępno Logo
Adwokat Kępno

O Mnie

Nazywam się Magdalena Martowłos-Bieniak. W 2015 roku ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim. W tym samym roku, po pozytywnym uzyskaniu wyniku egzaminu wstępnego, rozpoczęłam odbywanie aplikacji adwokackiej przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Wałbrzychu. W czasie aplikacji otrzymałam możliwość podjęcia pracy w Kancelarii Adwokackiej w Dzierżoniowie. Po zakończonej aplikacji w 2019 roku, uzyskałam pozytywny wynik egzaminu adwokackiego. Uzyskanie tytułu adwokata nigdy nie było postrzegane przeze mnie jako osiągnięcie jedynie celu zawodowego, ale jako przyjęcie na siebie odpowiedzialności za rzetelną reprezentację praw moich Klientów i działanie w ich jak najlepszym interesie. Wykonując swoją pracę kieruję się przede wszystkim sumiennością i dokładnością, aby sprostać oczekiwaniom Klientów i udzielić im wyczerpującej i zarazem merytorycznej informacji dotyczącej ich spraw oraz zapewnić im profesjonalną reprezentację w trakcie postępowania sądowego, której efektem będzie najbardziej korzystne dla nich rozstrzygnięcie. Jako dla adwokata nie ma dla mnie spraw prostych i trudnych, każda sprawa i każdy Klient jest dla mnie tak samo ważny, stąd też każdą sprawę wnikliwie analizuję i staram się zawsze znaleźć rozwiązanie, które w najlepszy sposób zabezpieczy jego prawa i interesy.

W swojej pracy zajmuję się prawem cywilnym, gospodarczym, karnym oraz rodzinnym, ze szczególnym uwzględnieniem spraw o rozwód, separację czy podział majątku. Poza obsługą Klientów indywidualnych, zajmuję się również kompleksową obsługą przedsiębiorców, w tym również w zakresie postępowań gospodarczych.

Kontakt

  • ul. Krótka 2, lok. 2 Kępno 63-600 woj, Wielkopolskie
  • Pon. – Pt. 9.00 – 16.00 (preferowany kontakt przed spotkaniem, godziny indywidualne akceptowalne)
    Sobota – po wcześniejszym umówieniu terminu spotkania i godziny

    Kontakt adwokat kępno

    Adwokat Magdalena Martowłos-Bieniak – Kancelaria Adwokacka Kępno

    Kompleksowa i profesjonalna pomoc prawna – rozwód, prawo karne, odszkodowania, spadek, prawo rodzinne, podział majątku, zadośćuczynienia, prawo cywilne, prawo handlowe, windykacja i inne. Kancelaria Adwokacka zlokalizowana w Kępnie, świadczy pełną pomoc prawną dla klientów z miast Kępno, Ostrzeszów, Syców, Wieruszów i okolic. Do każdej powierzonej nam sprawy podchodzimy indywidualnie, zawsze dobierając zakres pomocy prawnej do potrzeb oraz oczekiwań klienta. Skuteczna pomoc prawna dla klientów indywidualnych oraz firm z Kępna, Ostrzeszowa, Sycowa, Wieruszowa i okolic.